Havale Bonusu

Yatırım yapanlar, bonuslar aracılığı ile ekstra gelir elde edebiliyor. Pek çok bahis sitesi kullanıcı çekmek amacı ile yatırım yapanlara ekstra gelir elde etme imkanı sağlıyor.

Kullanıcılar banka havalesi ile işlem yapmayı mantıklı buluyor. Bunun en önemli nedeni yöntemin güvenilir ve hızlı olmasıdır. Güvenilir ve hızlı olmasının yanında kullanıcılar ek gelir de elde edebiliyor.

Havale İle Yatırım

Pek çok kişi banka havalesi yöntemi üzerinden gelir elde edebilir. Çünkü burada havale bonusu kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Havale ile yatırım her sitede geçerli bir yöntemdir.

Herhangi bir banka hesabınızın olması ya da ATM üzerinden nakit akışı sağlayabiliyor olmanız, gelir elde etmeniz adına önemli bir durumdur. İnsanlar tek bir hamlede yatırım yapma şansına sahip olabiliyor.

Yatırım için genelde alt limit 50 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Yatırım aşamasında işlem süresi de 30 dakikaya kadar uzayabiliyor. Genelde sadece banka komisyon alıyor.

Site Puanı Bonus İnceleme Siteye Git
500 TL ilk Üyelik Bonusu incele üye ol
250 ₺ Hoşgeldin Bonusu incele üye ol
3000 ₺ Hoşgeldin Bonusu incele üye ol
500 ₺ Hoşgeldin Bonusu incele üye ol
550 ₺ Hoşgeldin Bonusu incele üye ol

Havale İle Yatırım Nasıl Yapılır?

Yatırım yapmak isteyenler için limitler, süreler çok önemlidir. Banka havalesi için sunulan alt limit sitelerde 50 TL’den başlar. Gün içinde 100 bin TL’ye kadar yatırım yapma şansınız olacaktır.

Yatırım Yapma: Banka havalesi ile yatırım yapabilmek adına ya ATM üzerinden işlem yapacaksınız ya da internet bankacılığı üzerinden. Her iki birim için de sitenin IBAN numarasına sahip olmanız önemli bir konudur.

Havale Bonusu Nedir?

Kullanıcılar havale bonusu sayesinde havale ile yaptıkları yatırım üzerinden %100’e kadar ek gelir elde edebiliyor. Dolayısıyla bir anda çok daha fazla kazanç sağlamış oluyorsunuz.

Promosyonu değerlendirmek isteyenler için havale promosyonları hem yatırım hem de ilk üyelik alanlarında karşınıza çıkabiliyor. Yani bazı kullanıcılar ilk kez havale ile yatırım yaptıklarında %100’e kadar gelir elde edebiliyor.

Havale Bonusu Nasıl Alınır?

Pek çok kişi havale bonusu aracılığı ile %100’e kadar gelir sağlıyor. Ancak, belirli kurallara da uyum sağlamak gerektiği unutulmamalıdır.

Her promosyonda olduğu gibi havale bonusu da belirli kurallar sunar. Aşağıdaki kurallara uyum sağlayarak gelir elde etmeniz söz konusudur.

  • Havale ile yatırım yapmak çok önemlidir.
  • Yatırım tutarı genel olarak 100 TL ve üzerinde olmalıdır.
  • Kullanıcılar yatırım sonrasında canlı destek birimini bilgilendirmelidir.
  • Genelde %10 ile %100 arasında gelir elde edilir.
  • 1,80 ya da 2,00 oran üzerinden çevrim sağlanması gerekiyor.
  • 10 katına kadar işlem yapanlar gelir elde edebiliyor.

Yorum yapın